Sık Sorulanlar

♥SIK SORULANLAR♥

♥ Ürünlerinizin dayanma süresi nedir?

Kurabiyelerimizi kuru ve serin bir ortamda sakladığınız takdirde, dayanma süreleri 3-4 haftadır. Cupcake’lerimizin dayanma süresi ise 3 gündür.Kurabiye ve cupcake’lerin buzdolabında saklanması önerilmektedir.

♥ Pastaları nasıl muhafaza edebiliriz?

Pastalarımızı dilimlemeden önce kesinlikle buzdolabına konulmamalıdır.Servis sonrası ise buzdolabında 1-2 gün muhafaza edilebilmektedir.

♥ Kullandığınız tüm malzemeler yenilebilir mi?

Ürünlerimizin hepsi büyük titizlik ve özenle hazırlanmakta olup hijyen kurallarına en üst düzeyde dikkat edildiği için ürünlerimizi hazırlarken kullandığımız un, şeker, tereyağ gibi malzemeler evlerimizde kullandığımız en kaliteli markalardan temin edilmektedir. Süslemelerde kullanılan malzemelerin tamamı yenilebilirdir.

♥ Ürünlerinizin kullanılan malzemeler ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

Sizden farklı bir talep gelmemesi durumunda standart kurabiyelerimizde tarçın aroması kullanılmaktadır.Arzu ettiğiniz durumlarda vanilyalı olarak da hazırlanabilir. Tüm kurabiyelerimiz tereyağı ile hazırlanmakta olup, margarin ya da trans yağ kesinlikle kullanılmamaktadır. Cupcake’lerimizi ise standart kakaolu yumuşak kek olarak hazırlamaktayız. Talep edilmesi durumunda vanilyalı olarak da hazırlayabiliriz. Pastalarımız ise çikolatalı brownie ve yoğun çikolatalı bitter ganajdan hazırlanmaktadır. Çikolata sevmeyenler için vanilyalı kek seçeneğimizde bulunmaktadır.

♥ Ürünlerinizi gelip, görmem mümkün müdür? Yerinde seçebilir  miyim?

Tüm ürünlerimiz sipariş üzerine taze olarak yapılmaktadır. Stoklu çalışmadığımızdan dolayı örnekleri bulunmamaktadır.

♥ Ürünlerin tasarımlarını nasıl belirliyoruz?,

Modelleri instagram sayfamız ve sitemiz üzerinden beğendiğiniz modeller arasından seçebilir ve ya kendi hayalinizdeki tasarımı bizimle paylaşıp size özel hazırlanmasını isteyebilirsiniz.

♥  Siparişimi nasıl ve ne kadar zaman önce vermeliyim?

Siparişlerinizi mail yoluyla almaktayız.Siparişinizi teslim tarihinden en az  bir hafta önce vermiş olmanız gerekmektedir. Sipariş adediniz arttıkça bu süre uzayabilir.

♥ Pasta Şekilleri nasıl olmaktadır?

Pastalarımız minimum 15 kişilik amerikan(yüksek) pasta olarak hazırlıyoruz.

♥ Ödemeyi nasıl yapacağım?

Ürünlerimiz kişiye özel hazırlandığı için ödeme yapılmadan sipariş kesinleşmemiş sayılmaktadır.Siparişin kesinleşmesi için ödemenin tamamını size ileteceğimiz banka hesabına yatırmanız gerekmektedir.

♥  Teslimatı nasıl yapıyorsunuz?

Kurabiyelerimizi alıcı ödemeli olacak şekilde kargo ile tüm Türkiye’ye gönderebilmekteyiz. Kargo bedelini alıcının ödemesini istemediğiniz durumlarda, kargo bedelini sipariş bedeli ile birlikte ödeyebilirsiniz. Cupcake ve pastalarımızın zarar görebilme ihtimali dolayısıyla Anadolu yakasında Kozytağı,Avrupa yakasında Beylikdüzü Atolyemizden yapılmaktadır.

♥Tüm özel günlerinizi daha da güzelleştirmek için her türlü sorunuzu bize mail veya telefonla iletebilirsiniz.♥

Sevgilerle

♥Bengü&Begüm♥